fbpx

Kontakt

Teatergrad
c/o Osramhuset
Valhalsgade 4
2200 København N
Tlf. 51 95 30 29 (tirsdag kl. 13-15)
info@teatergrad.dk

 

Spørgsmål vedrørende billetter
Billetten A/S
service@billetten.dk
Tlf. 70 20 20 96


Christine Worre Kann
Teaterleder
christine@teatergrad.dk

 

Pelle Nordhøj Kann
Kunstnerisk leder
pelle@teatergrad.dk

 

Liv Hvalkof
Presse- og salgsansvarlig
liv@teatergrad.dk

 

Josefine Bitsch
Produktionsleder
josefine@teatergrad.dk

 

Mathilde Høm
Event, turnésalg og pressemedarbejder
mathilde@teatergrad.dk

 

Nethe Ellinge
Grafik og sociale medier
nethe@teatergrad.dk

 

Julie Glargaard
Dramatiker
julie@teatergrad.dk

 

Rolf Hansen
Skuespiller
rolf@teatergrad.dk

 

Marie Louise von Bülow
Komponist